Imprimanta portabila DPU-S445-01C 10819-E BT
2.918,64 lei / BUC
Fără TVA: 2.412,10 lei
Fără TVA: 2.412,10 lei
DPU-S445-01C 10819-E BT - Imprimanta mobilă 4” cu interfata seriala , Bluetooth si USB.
include: Adaptor CA, Cablu AC (UE), Acumulator, Cablu USB.
DPU-S445 este o imprimantă portabilă portabilă care încorporează un mecanism de imprimare termică de joasă tensiune care asigură imprimarea rapidă și de înaltă calitate. Sunt disponibile drivere Windows® XP și Vista, precum și o bibliotecă de software (Windows® CE 5.0, Windows® Mobile 5.0 / 6.0) De asemenea sunt disponibile fisiere pentru Adroid si driver pentru iOS . Aplicațiile variază de la vânzări pe terena , servicii de inspecție și măsurare, monitorizare a condițiilor medicale mobile până la echipamente de inventariere și depozitare.
| Imprimante | |
| Viteza de imprimare (max. mm/sec) | 90 |
| Rezolutia (numar de puncte / linie) | 832 |
| Lățimea hârtiei | 112+0/-1 mm |
| Coduri de bare | UPC-A/E, JAN (EAN) 8/13, ITF, CODE39, CODABAR, CODE128, PDF417, QR Code, MaxiCode, Data Matrix |
| Interfata | Bluetooth®*1, USB, Serial |
| Intervalul temperaturii de funcționare (°C) | 0 to 50 |
| Dimensiuni (WxDxH mm) | 145.0 × 135.0 × 58.0 (W×D×H mm) |
| Masa | Approx. 490 g |
| Dimensiunea caracterelor (HxW mm) | 3.0 × 1.5, 3.0 × 3.0, 2.0 × 1.0, 2.0 × 2.0 (H×W mm) |
| Lățimea imprimării | 104 mm |
| Metoda de imprimare | Tipărirea cu puncte termice |
| Rezolutie | 8 |
| Tip de caractere | 24 × 12, 24 × 24, 16 × 8, 16 × 16 |




