Fără TVA: 43,99 lei
| Cantitate | Pret fara TVA | Pret cu TVA |
| 10+ | 43,99 lei | 53,23 lei |
| 100+ | 39.72 lei | 48,06 lei |
| 1000+ | 32.16 lei | 38,91 lei |
| 1500+ | 27.03 lei | 32,71 lei |
| 3000+ | 24.99 lei | 30,24 lei |
Baterie
cu litiu SL-560/PTP, seria SL, producător Tadiran Batteries GmbH,
dimensiune 1/2AA, tensiune 3,6 V, capacitate 0,9 Ah. Este o baterie cu
litiu ideală pentru aplicații pe termen lung și la temperaturi
ridicate.
Bateriile Tadiran sunt cunoscute pentru densitatea mare a energiei și tensiunea terminală ridicată. Acestea au o auto-descărcare extrem de scăzută (mai puțin de 1% pe an) și o temperatură de funcționare mare (între -55ºC și + 130ºC).
Printre caracteristici se numară, de asemenea: excelent back-up de memorie, interval extins de temperatură, carcasă etanșă ermetic, durată de viata mai mare de 10 ani.
Pentru comenzi mai mici de 10 bucati, vă rugăm să ne contactați telefonic la 0735562644 sau prin e-mail la roccasiccp@yahoo.com.
Dacă produsul nu este pe stoc:
- la comenzile mai mici de 2000 lei se adaugă costul transportului extern = 250 lei + tva
- comanda minimă este de 10 buc./produs.
| Baterii | |
| Capabilitate de puls de curent | 100 mA |
| Capacitate nominala | 0.9 Ah |
| Caracteristici | Nereîncărcabilă |
| Continut litiu | 0.35 g |
| Curent maxim de descarcare | 50 mA |
| Curent nominal | 0.6 mA |
| Dimensiuni | ½ AA |
| Greutate | 9.6 g |
| Interval temperatura | −55 °C ... +130 °C |
| Tensiune nominala | 3.6 V |
| Volum | 4 cm3 |




