Fără TVA: 24,83 lei
| Cantitate | Pret fara TVA | Pret cu TVA |
| 10+ | 24,83 lei | 30,04 lei |
| 100+ | 20.25 lei | 24,50 lei |
| 500+ | 15.76 lei | 19,07 lei |
| 1500+ | 13.93 lei | 16,86 lei |
| 3000+ | 12.92 lei | 15,63 lei |
Baterie
cu litiu SL-350/PR,seria SL, producător Tadiran Batteries GmbH,
dimensiune ½ AA, tensiune 3,6 V, capacitate 1,2 Ah.
Tadiran SL350/PR este o baterie cu litiu de dimensiunea 1/2 AA, cu pini radiali și care este ideală pentru aplicațiile stand-by pe termen lung. Acest lucru o determină să se adapteze la o gamă largă de aplicații back-up pentru memorie.
Bateriile Tadiran sunt cunoscute pentru densitatea mare a energiei și tensiunea terminală ridicată. Acestea au o auto-descărcare extrem de scăzută (mai puțin de 1% pe an) și o temperatură de funcționare mare (între -55ºC și + 85ºC).
Pentru comenzi mai mici de 10 bucati, vă rugăm să ne contactați telefonic la 0735562644 sau prin e-mail la roccasiccp@yahoo.com.
Dacă produsul nu este pe stoc:
- la comenzile mai mici de 2000 lei se adaugă costul transportului extern = 250 lei + tva
- comanda minimă este de 10 buc./produs.
| Baterii | |
| Capacitate nominala | 1,2 Ah |
| Caracteristici | Nereîncărcabilă |
| Continut litiu | 0,35 g |
| Curent maxim de descarcare | 6 mA |
| Curent nominal | 0,6 mA |
| Dimensiuni | ½ AA |
| Greutate | 9.6 g |
| Tensiune nominala | 3,6 V |
| Volum | 4 cm3 |





