Fără TVA: 28,97 lei
| Cantitate | Pret fara TVA | Pret cu TVA |
| 10+ | 28,97 lei | 35,05 lei |
| 100+ | 23.68 lei | 28,65 lei |
| 1000+ | 17.92 lei | 21,68 lei |
| 1500+ | 15.72 lei | 19,02 lei |
| 3000+ | 14.72 lei | 17,81 lei |
Baterie
cu litiu SL-860/PT, seria SL, producător Tadiran Batteries
GmbH, dimensiune 1/2 AA, tensiune 3,6 V, capacitate 1,2 Ah.
Tadiran SL-860/PT este o baterie cu litiu cu pini polarizați, care este ideală pentru aplicații care necesită o viață operațională extinsă (XOL). Aceste baterii sunt excelente pentru utilizarea ca memorie de rezervă într-o gamă largă de computere.
Bateriile Tadiran sunt cunoscute datorită densității mari de energie și tensiunii terminale ridicate. Acestea au o auto-descărcare extrem de scăzută (mai puțin de 1% pe an) și o temperatură de funcționare mare între -55ºC și + 85ºC. Aceste baterii sunt etanșate ermetic pentru a asigura protecția împotriva scurgerilor.
Pentru comenzi mai mici de 10 bucăți, vă rugăm să ne contactați telefonic la 0735562644 sau prin e-mail la roccasiccp@yahoo.com.
Dacă produsul nu este pe stoc:
- la comenzile mai mici de 2000 lei se adaugă costul transportului extern = 250 lei + tva
- comanda minimă este de 10 buc./produs.
| Baterii | |
| Capabilitate de puls de curent | 120 mA |
| Capacitate nominala | 2.4 Ah |
| Caracteristici | Nereîncărcabilă |
| Continut litiu | 0.65 g |
| Curent maxim de descarcare | 60 mA |
| Curent nominal | 1 mA |
| Dimensiuni | AA |
| Greutate | 18 g |
| Interval temperatura | −55°C ... +85°C |
| Tensiune nominala | 3.6 V |
| Volum | 8 cm3 |





