Fără TVA: 124,97 lei
| Cantitate | Pret fara TVA | Pret cu TVA |
| 10+ | 124,97 lei | 151,21 lei |
| 100+ | 112.88 lei | 136,58 lei |
| 1000+ | 93.65 lei | 113,32 lei |
| 1500+ | 86.60 lei | 104,79 lei |
| 3000+ | 80.00 lei | 96,80 lei |
Baterie
cu litiu TLM-1530 HPM/S, seria TLM, producator Tadiran Batteries GmbH,
tensiune 4 V, capacitate 200 mAh.
TLM-1530 HPM/S este o baterie non-reîncărcabilă de înaltă putere, cu oxid de litiu și metal, avand terminale cu pini PCB și etichete polarizate.
Este o baterie utilizata in aplicatii care se refera la gestionarea energiei, functionand fără întârzieri de tensiune si fiind o celula de mare putere – 4V. Intervalul temperaturii de funcționare este de la -40 la 85° C.
Are o durata de viata ridicată (10 ani) si poate indica sfârșitul duratei de functionare.
Pericol de incendiu, explozie și arsuri grave. Nu încărcați, dezasamblați, incinerați sau scurtcircuitați bateria si nu o încălziți peste 100 ° C,
Pentru comenzi mai mici de 10 bucati, va rugam sa ne contactati telefonic la 0212528990 / 0735562644 sau prin e-mail la roccasiccp@yahoo.com.
Daca produsul nu este pe stoc:
- la comenzile mai mici de 2000 lei se adauga costul transportului extern = 250 lei + tva
- comanda minima este de 10 buc./produs.
| Baterii | |
| Capabilitate de puls de curent | 6.5 A |
| Capacitate nominala | 240 mAh |
| Continut litiu | 0.08 g |
| Curent maxim de descarcare | 2.5 A |
| Curent nominal | 20 mA |
| Greutate | 11 g |
| Interval temperatura | −40°C ... +85°C |
| Tensiune nominala | 4.0 V |
| Volum | 4.4 cm3 |





