Baterie cu litiu SL-761/S 2⁄3 AA 3,6V 1,5Ah
30,83 lei / BUC
Fără TVA: 25,48 lei
Fără TVA: 25,48 lei
| Cantitate | Pret fara TVA | Pret cu TVA |
| 10+ | 25,48 lei | 30,83 lei |
| 100+ | 20.74 lei | 25,10 lei |
| 1000+ | 15.76 lei | 19,07 lei |
| 1500+ | 13.78 lei | 16,67 lei |
| 3000+ | 12.79 lei | 15,48 lei |
Cantitate minimă de comandat pentru acest produs este de 10
Baterie
cu litiu SL-761/S, seria SL, producător Tadiran Batteries GmbH, dimensiune 2/3
AA, tensiune 3,6 V, capacitate 1,5Ah.
SL 761 S de la Tadiran este o baterie cu litiu de înaltă capacitate, de dimensiune 2/3 AA, cu o capacitate de 1500 mAh. Poate fi folosită în aplicații cu o temperatură cuprinsă între -55 ° C și +85 ° C, ceea ce o face deosebit de versatilă.
Pentru comenzi mai mici de 10 bucăți, vă rugăm să ne contactați telefonic la 0735562644 sau prin e-mail la roccasiccp@yahoo.com.
Dacă produsul nu este pe stoc:
- la comenzile mai mici de 2000 lei se adaugă costul transportului extern = 250 lei + tva
- comanda minimă este de 10 buc./produs.
| Baterii | |
| Capabilitate de puls de curent | 150 mA |
| Capacitate nominala | 1.5 Ah |
| Caracteristici | Nereîncărcabilă |
| Continut litiu | 0.5 g |
| Curent maxim de descarcare | 75 mA |
| Curent nominal | 1.3 mA |
| Greutate | 12.5 g |
| Interval temperatura | −55°C ... +85°C |
| Tensiune nominala | 3.6 V |
| Volum | 5.2 cm3 |
| Masini de cusut | |
| Dimensiune | 2⁄3 AA |





