Disponibilitate: În Stoc
Fără TVA: 53,32 lei
| Cantitate | Pret fara TVA | Pret cu TVA |
| 10+ | 53,32 lei | 64,52 lei |
| 100+ | 45.20 lei | 54,69 lei |
| 500+ | 36.48 lei | 44,14 lei |
| 1000+ | 32.42 lei | 39,23 lei |
| 1500+ | 30.14 lei | 36,47 lei |
Baterie
cu litiu SL-560/T, seria SL, producător Tadiran Batteries
GmbH,
dimensiune AA, tensiune 3,6 V, capacitate 1,7 Ah.
Tadiran SL-560/T este o baterie cu litiu de dimensiunea AA, ideală pentru aplicațiile cu curent scazut.
Bateriile Tadiran sunt cunoscute pentru densitatea mare a energiei și tensiunea terminală ridicată. Acestea au o auto-descărcare extrem de scăzută (mai puțin de 1% pe an) și o temperatură de funcționare mare între -55ºC și + 85ºC.
Pentru comenzi mai mici de 10 bucati, vă rugăm să ne contactați telefonic la 0735562644 sau prin e-mail la roccasiccp@yahoo.com.
Dacă produsul nu este pe stoc:
- la comenzile mai mici de 2000 lei se adaugă costul transportului extern = 250 lei + tva
- comanda minimă este de 10 buc./produs.
| Baterii | |
| Capabilitate de puls de curent | 200 mA |
| Capacitate nominala | 1,8 Ah |
| Caracteristici | Nereîncărcabilă |
| Continut litiu | 0,65 g |
| Curent maxim de descarcare | 100 mA |
| Curent nominal | 2 mA |
| Dimensiuni | AA |
| Greutate | 18 g |
| Interval temperatura | −55 °C ... +130 °C |
| Tensiune nominala | 3,6 V |
| Volum | 8 cm3 |





