Fără TVA: 1,00 lei
| Cantitate | Pret fara TVA | Pret cu TVA |
| 1+ | 1,00 lei | 1,21 lei |
| 100+ | 1.00 lei | 1,21 lei |
Noile mecanisme de imprimare din seria 24V LTPD și CAPD (cu auto-tăiere) ajută inginerii să rezolve provocările proiectării unor dispozitive mai mici, mai robuste și mai fiabile.
Modelele LTPD și CAPD sunt evaluate pentru o imprimare totală de cel puțin 100 km și 100 de milioane de impulsuri pentru o fiabilitate îndelungată. Modelele CAPD oferă un nou design încorporat de auto-tăiere, îmbunătățind fiabilitatea tăișului.
Rezultatele produsului:
- Alegerea orientărilor orizontale și verticale
- Înlocuirea hârtiei în stil EZ-OP
- Dispozitiv de blocare a plăcii pentru o mai bună absorbție a șocurilor
Caracteristici:
- Dimensiune compactă (înălțimea maximă de 30 mm)
- Imprimare de mare viteză până la 200 mm/s
- Formă orizontală și verticală disponibilă
- Funcționare simpla a hârtiei și inserare automată a hârtiei
- Funcția de blocare pentru a asigura o presiune nemodificabilă între capul termic și plăcuța
- Versiune cu tăietor automat încorporat disponibil (seria CAPD)
| Imprimante | |
| Viteza de imprimare (max. mm/sec) | 200 |
| Rezolutia (numar de puncte / linie) | 432 |
| Lățimea hârtiei | 58 mm |
| Intervalul temperaturii de funcționare (°C) | -10 to 50 |
| Dimensiuni (WxDxH mm) | 71.0 x 15.0 x 30.0 |
| Masa | Aprox. 56 g |
| Lățimea imprimării | 54 mm |
| Metoda de imprimare | Tipărirea cu puncte termice |
| Rezolutie | 8 |




