Fără TVA: 500,00 lei
| Cantitate | Pret fara TVA | Pret cu TVA |
| 1+ | 500,00 lei | 605,00 lei |
| 50+ | 250.41 lei | 303,00 lei |
| 200+ | 217.36 lei | 263,01 lei |
| 500+ | 200.00 lei | 242,00 lei |
| 1000+ | 170.25 lei | 206,00 lei |
Mecanismele din seria LTPD/CAPD oferă o gamă largă de factori de alegere a formei pentru a oferi versatilitate și flexibilitate pentru o integrare mai ușoară.
Opțiunile includ modele EZ-OP de tip clamshell și auto-încărcare, soluții ASIC și interfață de bord, precum și modele de orientare mecanică orizontală și verticală.
Mecanismele din seria LTPD / CAPD sunt rapide, cu o viteză de imprimare de până la 100 mm / secundă si ofera cel puțin 50 km de imprimare totală și 100 de milioane de impulsuri. Modelele CAPD oferă un nou design încorporat de auto-tăiere, îmbunătățind fiabilitatea tăișului. Rezultatul: ieșire media fiabilă de fiecare dată.
Caracteristici:
- Dimensiune compactă (înălțimea maximă de 30 mm)
- Imprimare de mare viteză până la 100 mm/s
- Formă orizontală și verticală disponibilă
- Simplu funcționare a hârtiei și inserare automată a hârtiei
- Funcția de blocare a plăcii
- Senzor de poziție a plăcii pentru a asigura calitatea imprimării
- Versiune cu tăietor automat încorporat disponibil (seria CAPD)
| Imprimante | |
| Viteza de imprimare (max. mm/sec) | 80 |
| Rezolutia (numar de puncte / linie) | 576 |
| Lățimea hârtiei | 80 mm |
| Intervalul temperaturii de funcționare (°C) | -10 to 50 |
| Dimensiuni (WxDxH mm) | 91.0 x 30.0 x 15.0 |
| Masa | Approx. 58 g |
| Lățimea imprimării | 72 mm |
| Metoda de imprimare | Tipărirea cu puncte termice |
| Rezolutie | 8 |




