Mecanism LTPD347A-576-E
690,00 lei / BUC
Fără TVA: 570,25 lei
Fără TVA: 570,25 lei
| Cantitate | Pret fara TVA | Pret cu TVA |
| 1+ | 570,25 lei | 690,00 lei |
| 100+ | 285.12 lei | 345,00 lei |
| 200+ | 247.93 lei | 300,00 lei |
| 500+ | 227.27 lei | 275,00 lei |
| 1000+ | 194.21 lei | 234,99 lei |
Noile mecanisme de imprimare din seria 24V LTPD și CAPD (cu auto-tăiere) ajută inginerii să rezolve provocările proiectării unor dispozitive mai mici, mai robuste și mai fiabile.
Modelele LTPD și CAPD sunt evaluate pentru o imprimare totală de cel puțin 100 km și 100 de milioane de impulsuri pentru o fiabilitate îndelungată. Modelele CAPD oferă un nou design încorporat de auto-tăiere, îmbunătățind fiabilitatea tăișului.
Rezultatele produsului:
- Alegerea orientărilor orizontale și verticale
- Înlocuirea hârtiei în stil EZ-OP
- Dispozitiv de blocare a plăcii pentru o mai bună absorbție a șocurilor
- Auto-cutter încorporat disponibil (modele CAPD)
| Imprimante | |
| Viteza de imprimare (max. mm/sec) | 170 |
| Rezolutia (numar de puncte / linie) | 576 |
| Lățimea hârtiei | 80 mm |
| Intervalul temperaturii de funcționare (°C) | -10 to 50 |
| Dimensiuni (WxDxH mm) | 91.0 x 15.0 x 30.0 |
| Masa | Aprox. 64 g |
| Lățimea imprimării | 72 mm |
| Metoda de imprimare | Tipărirea cu puncte termice |
| Rezolutie | 8 |




