Fără TVA: 312,40 lei
| Cantitate | Pret fara TVA | Pret cu TVA |
| 1+ | 312,40 lei | 378,00 lei |
| 200+ | 156.20 lei | 189,00 lei |
| 400+ | 156.20 lei | 189,00 lei |
| 500+ | 156.20 lei | 189,00 lei |
| 1000+ | 138.02 lei | 167,00 lei |
LTPZ245 este o imprimantă termică de linie, dezvoltată de Seiko Instruments pentru a corespunde cerințelor specifice pieței terminalelor de plată. În plus, se potrivește perfect nevoilor unei mari varietăți de terminale portabile alimentate cu baterii.
Designul compact și ușor oferă posibilitatea de situare a motorului sub/în spatele cadrului, pentru a reduce adâncimea. Funcția "Easy-Paper-Operation" permite schimbul confortabil de role de hârtie, precum și curățarea ușoară a capului.
Caracteristici:
- Mecanism compact cu dimensiune redusa și design ușor
- "Operare ușoară a hârtiei"
- Imprimare termică cu punct de linie, cu zgomot redus
- Imprimare de înaltă tensiune și joasă tensiune: 75 mm/s max.
- Imprimare de înaltă rezoluție (8 puncte/mm)
- Funcționare cu alimentare de la 4,2V la 8,5V
- Model cu senzor secundar disponibil
| Imprimante | |
| Viteza de imprimare (max. mm/sec) | 75 |
| Rezolutia (numar de puncte / linie) | 384 |
| Lățimea hârtiei | 58 mm |
| Intervalul temperaturii de funcționare (°C) | -20 to 50 |
| Dimensiuni (WxDxH mm) | 70.1 x 32.7 x 15.3 (W x D x H mm) |
| Masa | Aprox.44 g |
| Lățimea imprimării | 48 mm |
| Metoda de imprimare | Tipărirea cu puncte termice |
| Rezolutie | 8 |




