Cod produs: MM58-201-N
Disponibilitate: În Stoc
Cantitate Pret fara TVA Pret cu TVA
MM58-201-N - Rola hartie termica: latime hartie 58 mm, lungime rola 25 m, diametru rola 47 mm, diametru interior 12 mm.